INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni gati? Edhe kjo këngëtare me famë botërore vjen në Tiranë [FOTO]

Jeni gati? Edhe kjo këngëtare me famë botërore vjen në Tiranë [FOTO]

Publikuar më: 10:54 14-06-2018

Këtë verë Tirana vjen me muzikë të mirë. Pas koncerteve me emra të njohur si Rita Ora, Ermal Meta e të tjerë, më 28 qershor atyre u bashkangjitet një tjetër emër i njohur i muzikës, Ayo. Këngëtarja pritet të performojë në Amfiteatrin pranë Liqenit Artificial me hitet e saj ndër vite. Ndër këngët e saj më të dëgjuara janë "Doën On My Knees", "Technology", "Rolex" etj. Bileta kushton 2300 lekë të reja dhe gjendet në çdo zonë të amfiteatrit.

PeaceOneDay10thAnniversaryConcertKitAln_DsMUl.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094039440155029
    array(1) { ["section"]=> string(71) "jeni-gati-edhe-kjo-kengetare-me-fame-boterore-vjen-ne-tirane-foto-61712" }