INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni kuriozë për binjakët e Jay-Z dhe Beyonce? Ja fotot e para pas lindjes[FOTO]

Jeni kuriozë për binjakët e Jay-Z dhe Beyonce? Ja fotot e para pas lindjes[FOTO]

Publikuar më: 13:06 14-11-2017

Beyonce dhe Jay-z janë një ndër çiftet më të famshëm dhe të fuqishëm në industrinë muzikore globale.

Përpos këtij fakti nuk kanë si të mungojnë ndjekjet 24/7 të paparacëve të etur për gjëra të reja.

Familja ndodhet në Majami dhe ky fakt nuk mund t’i humbiste paparacëve për të bërë disa foto pikante binjakëve të çiftit.

Sir dhe Rumi janë 5 muajsh dhe duken vërtet të këndshëm. Në foto shfaqet Beyonce duke mbajtur në krah Sir ndërsa mamaja e saj mban në krah Rumin.

Edhe pse javë më parë këngëtarja 36-vjeçare ka pozuar me binjakët e saj të porsalindur, shumë njerëz janë treguar skeptikë sa i përket binjakëve të vegjël.

Shumë komentues janë shprehur se binjakët që ajo mbante në duar në atë foto dukeshin si kukulla plastike dhe jo foshnje reale por tashmë 5 muaj më pas mund t’i shihni vogëlushet sesi duken dhe sesa janë rritur.

 

er_90waje4.jpg

o_3r9023.jpg

a_lwerno.jpg

sd_rjg9034ju.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0020968914031982
    array(1) { ["section"]=> string(84) "jeni-kurioze-per-binjaket-e-jay-z-dhe-beyonce-ja-fotot-e-para-pas-lindjes-foto-41897" }