INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni ndarë nga dashuria e jetës? Kemi 10 këngë për ju që do t’ju bëjnë të ndiheni më mirë !

Jeni ndarë nga dashuria e jetës? Kemi 10 këngë për ju që do t’ju bëjnë të ndiheni më mirë !

Publikuar më: 14:36 03-06-2018

Të gjithë e dimë që proçesi i rikuperimit mbas ndarjes është pakëz i komplikuar. Ka njerëz që e vuajnë dhe e kanë të shkruar në ballë, ka të tjerë që duken mirë por edhe ata po vuajnë sigurisht (po po, mos kundërshtoni kot).

Por si gjithmonë, ka mënyra e mënyra për të ndihmuar këtë mish-mash ndienjash të vendoset pak në vijë. Siç e keni vënë re, mënyra jonë e preferuar është muzika pasi për çdo gjë ka këngë.

Sot do t’ju sjellim një listë me këngë motivuese për fazën post-ndarje.

Ndaj mos e dërgoni atë mesazhin, lëreni celularin dhe fokusohuni te sa COOL jeni.

 

Cee Lo Green – F*ck You

 

Beyonce – Irreplaceable 

 

Dua Lipa – New Rules 

 
Big Sean – I Don’t F*ck With You
 

 
 

Taylor Swift – We Are Never Ever Getting Back Together

 

Maroon 5 – Wake Up Call

 

Pink – So What 

 

Lilly Allen – Smile 

 

Ariana Grande ft. Iggy Azalea – One Less Problem

 

Gloria Gaynor – I Will Survive

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081069469451904
    array(1) { ["section"]=> string(94) "jeni-ndare-nga-dashuria-e-jetes-kemi-10-kenge-per-ju-qe-do-t-ju-bejne-te-ndiheni-me-mire-60537" }