INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jo aq i tmerrshëm sa duket! Mourinho tregon anën humane dhe i kërkon falje tifozit të vogël[FOTO[

Jo aq i tmerrshëm sa duket! Mourinho tregon anën humane dhe i kërkon falje tifozit të vogël[FOTO[

Publikuar më: 17:27 06-12-2018

Sfida mes Manchester Untied dhe Arsenal u mbyll në barazim, por trajneri Jose Mourinho patjetër që ishte pjesë protagoniste e kësaj ndeshje.

Me një veprim mjaft të sinqertë tekniku portugez ka fituar mbështetjen e publikut për anën e tij humane. Pas goditjes me top të një tifozi të vogël në mënyrë të paqëllimshme, Mourinho menjëherë është zgjatur drejt tij dhe i ka kërkuar falje, duke treguar dhe njëherë se tekniku është aq i tmerrshëm, sa mediat e përfytyrojnë.

mourinho_tifoz.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075879096984863
    array(1) { ["section"]=> string(101) "jo-aq-i-tmerrshem-sa-duket-mourinho-tregon-anen-humane-dhe-i-kerkon-falje-tifozit-te-vogel-foto-80874" }