INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ju mbase nuk e dini por kjo PORNOSTARE qënka vërtet fanse e Encës. Shihni ku janë fotografuar dyshja [FOTO]

Ju mbase nuk e dini por kjo PORNOSTARE qënka vërtet fanse e Encës. Shihni ku janë fotografuar dyshja [FOTO]

Publikuar më: 16:40 10-07-2018

Me siguri edhe ju nuk i keni humbur komentet që pornostarja e njohur dhe Enca i lënë njëra-tjetrës në rrjete sociale. Bëhet fjalë për yllin e pornos, Kendra Lust. Ajo shpesh herë i lë komente mjaft pikante Encës në fotot apo videot që këngëtarja publikon.

Por e dinit që Kendra është fanse e Enca-s?

Po, e vërtetë! Enca postoi një foto në 'insta story' ku shfaqet me aktoren e filmave me pullë të kuqe. Por nëse e ndiqni Haxhian në Instagram duhet ta keni vënë re se me këtë veshje ajo ka qenë një koncert në Amerikë dhe si duket Lust ka qenë prezente dhe më pas kanë shkrepur një foto së bashku./intv.al/

wenn.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069689750671387
    array(1) { ["section"]=> string(110) "ju-mbase-nuk-e-dini-por-kjo-pornostare-qenka-vertet-fanse-e-ences-shihni-ku-jane-fotografuar-dyshja-foto-64539" }