INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber dhe Kourtney K nuk rrijnë dot larg njëri-tjetrit! [FOTO]

Justin Bieber dhe Kourtney K nuk rrijnë dot larg njëri-tjetrit! [FOTO]

Publikuar më: 12:09 17-08-2017

Thashethemet tregojnë se ata janë “frekuentuar” vazhdimisht përgjatë viteve 2015 dhe 2016.

Dhe dyshja vazhdoi që t’i hidhte benzinë zjarrit përgjatë mbrëmjes së djeshme. “Ishët” Kourtney Kardashian dhe Justin Bieber u pikasën duke bërë shërbim nate në kishën e preferuar të yllit të pop. Këngëtari 23 vjeçar dhe motra më e madhe Kardashian u futën në Kishën Hillsong në Hollywood, të ndarë për vizitat e tyre respektive. Por e bënë diçka të tillë në pak kohë diferencë nga njëri-tjetri, duke treguar se nuk ishte e rastësishme prania e Bieber dhe bukuroshes 38 vjeçare në të njëjtën orë. mos ndoshta po falnin mëkatet bashkë? 

juk.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033860206604004
    array(1) { ["section"]=> string(73) "justin-bieber-dhe-kourtney-k-nuk-rrijne-dot-larg-njeri-tjetrit-foto-34779" }