INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Justin Bieber mund të **** veten e tij”! Kanadezi vihet në qendër të një uragani sharjesh në internet! [FOTO]

“Justin Bieber mund të **** veten e tij”! Kanadezi vihet në qendër të një uragani sharjesh në internet! [FOTO]

Publikuar më: 13:37 25-07-2017

Ai i shokoi të gjithë beliebersat nëpër botë kur deklaroi se do t’i jepte fund turit të tij botëror Purpose 3 muaj përpara kohe.

Dhe Justin Bieber natyrisht që nuk mund të priste që diçka e tillë të kalonte lehtësisht tek fansat e tij. Këngëtari kanadez e ka gjetur veten në një furi të vërtetë fansash në Twitter, të cilët e kritikojnë në mënyrë të pamëshirshme pasi ai anulloi 15 datat e mbetura të turit. Në veçanti, njëri ra më shumë në syrin e DailyMail, i cili shkruante: “Justin Bieber mund të **** veten e tij pasi anulloi datat e mbetura. Pyes veten nëse mendon për fansat e tij”. Por nga adoleshentët që përgjithësisht ndjekin Bieber, diçka e tillë është e pritshme. Jo se kanë faj. 

justin.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034821033477783
    array(1) { ["section"]=> string(105) "justin-bieber-mund-te-veten-e-tij-kanadezi-vihet-ne-qender-te-nje-uragani-sharjesh-ne-internet-foto-33068" }