INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber nuk paska ndryshuar, shikoni sa keq sillet me fansen e tij [FOTO]

Justin Bieber nuk paska ndryshuar, shikoni sa keq sillet me fansen e tij [FOTO]

Publikuar më: 10:23 11-04-2018

Daljet e tij në qytet gjithmonë shoqërohen nga ndjekjet e paparazzëve.

Pas ndarjes nga Selena, Justin po merret më shumë me veten duke u stërvitur. Ditën e djeshme një adhuruese po e priste këngëtarin jashtë makinës së tij për t’i dhënë një dhuratë dhe një lule. Por veprimi i Bieber nuk pritej sepse nuk e pranoi dhuratën e vajzës, duke i thyer asaj zemrën. Ata shkëmbyen disa fjalë teksa ai përpiqej të futej në makinë dhe në fotografitë e shkrepura nga paparazzët shihet qartë insistimi i fanses dhe shmangia që i bën këngëtari. Si duket Justin nuk është në momentet e tij më të mira pasi këtë reflektojnë edhe veprimet.

640-0-5acb7a472e155.png

640-0-5acb7a331cac3.png

 

640-0-5acb7a50d37fc.png

640-0-5acb7a50d37fc.png

640-0-5acb7a5c7034d.png

640-0-5acb7a6d1274e.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074679851531982
    array(1) { ["section"]=> string(82) "justin-bieber-nuk-paska-ndryshuar-shikoni-sa-keq-sillet-me-fansen-e-tij-foto-54870" }