INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber shkel çdo kufi, përplas fotografin me makinë! [FOTO]

Justin Bieber shkel çdo kufi, përplas fotografin me makinë! [FOTO]

Publikuar më: 08:51 27-07-2017

Edhe këtë nuk e kishte bërë ndonjëherë!

Ylli i muzikës pop përplasi në mënyrë aksidentale një fotograf me fuoristradën e tij mbrëmjen e djeshme në Los Angeles. Këngëtari 23 vjeçar u pikas duke ndihmuar personin që të ngrihej pasi ai u rrëzua në tokë si pasojë e incidentit. Pamjet tregojnë fotografin 57 vjeçar të shtrirë në tokë duke mbajtur këmbën e tij ndërkohë që këngëtari fliste me policinë dhe personat e pranishëm. Bëhet me dije që në timon ishte pikërisht Justin dhe jo ndonjë shofer tjetër, duke e kthyer kështu kanadezin në shkaktarin kryesor të ngjarjes së pakëndshme. Pavarësisht se në fillim po qante nga dhimbjet, fotografi me shaka i tha Bieber-it se ishte në rregull, ndërsa ky i fundit priti përkrah tij deri sa erdhi policia.  

just1.jpg

just2.jpg

just3.jpg

just4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011786937713623
    array(1) { ["section"]=> string(68) "justin-bieber-shkel-cdo-kufi-perplas-fotografin-me-makine-foto-33221" }