INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber “tregoi” se nuk i mungon Selena, shqiptari me famë botërore i bën “shqiponjën” [FOTO]

Justin Bieber “tregoi” se nuk i mungon Selena, shqiptari me famë botërore i bën “shqiponjën” [FOTO]

Publikuar më: 19:14 09-03-2018

Justin nuk e ndjen aspak mungesën e Selenës! 

Në mediat ndërkombëtare lajmi që Justin Bieber dhe Selena Gomez janë ndarë bëri namin. U tha që çifti simpatik kishin vendosur të shkëputeshin për pak kohë nga njëri-tjetri, për të kuptuar më shumë marrëdhënien e tyre. Të paktën kështu është shprehur një burim i afërtë me dy artistët. 

Mirëpo duket se një gjë e tillë nuk e shqetëson aspak këngëtarin Justin Bieber, pasi në rrjetin social Instagram, ai ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft i relaksuar. Këngëtari në fotot e publikuara shfaqet i zhveshur, duke ekspozuar trupin e tij të mbuluar nga tatuazhet.

Në këtë foto ku shihet me krahët e hapura, ka komentuar edhe make up artisti shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanoviç, ose siç njihet ndryshe Mario i Kim Kardashia, i cili i ka komentuar një emoji me shqiponjë me duar.

makeu.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077519416809082
    array(1) { ["section"]=> string(98) "justin-bieber-tregoi-se-nuk-i-mungon-selena-shqiptari-me-fame-boterore-i-ben-shqiponjen-foto-52471" }