INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin e ka të ndaluar të futet në familjen e Selenas, ja çfarë sakrifikon këngëtari [FOTO/VIDEO]

Justin e ka të ndaluar të futet në familjen e Selenas, ja çfarë sakrifikon këngëtari [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 15:17 27-11-2017

Çifti më i dashur i showbiz, Selena Gomez dhe Justin Bieber janë rikthyer sërish bashkë.

Prej disa vitesh të ndarë, ata vërtetuan edhe njëherë se dashuria e parë nuk harrohet. Dy këngëtarët  u fotografuan bashkë ku dukeshin më të lumtur se kurrë në krahët e njëri-tjetrit. Megjithatë fetsat ende nuk po i kalojnë bashkë. Kjo sepse famija e Selena-s nuk është dakord për bashkimin e saj me Justin. Ata nuk e pranojnë këngëtarin  në familjen e tyre ndaj ky i fundit as nuk e mori guximin të prishte festën e Falenderimeve në familjen e të dashurës së tij si një mënyrë për t’i bindur ata se tashmë ka ndryshuar.

selena-gomez-justin-bieber-to-spend-thanksgiving-together-750-1511355798-1_crop.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090401172637939
    array(1) { ["section"]=> string(100) "justin-e-ka-te-ndaluar-te-futet-ne-familjen-e-selenas-ja-cfare-sakrifikon-kengetari-foto-video-43199" }