INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
KafeIN/ Deputetja: Qeveria vetëm 2.8 euro në vit buxhet për një të ri!!!

KafeIN/ Deputetja: Qeveria vetëm 2.8 euro në vit buxhet për një të ri!!!

Publikuar më: 16:43 08-11-2018

Floida Kërpaçi nga LSI ishte sot në KafeIN, me Flavion. Statistikat e fundit të publikuara për dëshirën e largimit të të rinjve ishin në qëndër të bisedës.

Ndër të tjera, deputetja foli edhe për buxhetin e ulët për rininë. Një nga temat e tjera të diskutuara, ishte dhe “përdorimi” i të rinjve në politikë.


Sigurisht këmbimi i angazhimit me një vend pune është një fenomen i njohur e i parë në Shqipëri. Nga ana tjetër, Floida Kërpaçi theksoi edhe uljen e moshës së përfshirjes në politikë.
Për më shumë, mos humbni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm:

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094809532165527
    array(1) { ["section"]=> string(73) "kafein-deputetja-qeveria-vetem-2-8-euro-ne-vit-buxhet-per-nje-te-ri-78047" }