INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kajan tashmë ka bërë dy muaj. Ajola Xoxa publikon për herë të parë foto të ëmbla të birit [FOTO]

Kajan tashmë ka bërë dy muaj. Ajola Xoxa publikon për herë të parë foto të ëmbla të birit [FOTO]

Publikuar më: 14:16 06-12-2018

Kryetari i bashkisë Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor.

 Ata sollën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin, Kajan. Pas ardhjes në jetë të tij çifti ka qenë mjaft aktiv në rrjetet sociale, por deri më tani nuk kishin publikuar asnjë foto të Kajan-it.

rthty.JPG

 

Por tani që ai ka bërë dy muaj, Ajola ka ndarë me ndjekësit e saj në profilin personal ‘Instagram’ foto mjaft të ëmba të vogëlushit.

Së bashku me djalin ajo shfaqet pranë pemës së Krishtlindjes dhe Kajan ka mbështetur kokën tek shpatulla e së ëmës.

 dhgfujf.JPG

“Dy muaj me këtë qiell të vogël”, shkruan Ajola.

 dxfhfg.JPG

 

Pas ardhjes në jetë të djalit, Ajola ka vendosur ti kushtojë kohë të plotë mëmërisë, pasi edhe Erionin nuk e shoqëron shpesh në daljet e tij publike.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069980621337891
    array(1) { ["section"]=> string(99) "kajan-tashme-ka-bere-dy-muaj-ajola-xoxa-publikon-per-here-te-pare-foto-te-embla-te-birit-foto-80844" }