INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kënga e re e Seven Saraqi, Tuna dhe Vildane Zeneli! Ja se kur do të publikohet klipi...[FOTO]

Kënga e re e Seven Saraqi, Tuna dhe Vildane Zeneli! Ja se kur do të publikohet klipi...[FOTO]

Publikuar më: 09:32 12-10-2018

Me postimet e tyre publike në Instagram na kanë lënë të kuptojë se po punojnë të sjellin një këngë të re në treg të titulluar “Maria”.

Ndoshta shumë fansa mezi po presin të dëgjojnë këtë hit të ri, por ja që nuk duhet ta vrasin shumë mendjen sepse ka qenë Seven Saraqi i cili ka bërë publike datën e publikimit të “Maria-s”,

Seven ka zbuluar se kënga e re do të prezantohet sot në orën 17:00.

Le të presim! Me siguri yjet kanë surpriza për të gjithë./intv.al/

strhy_w45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084500312805176
    array(1) { ["section"]=> string(93) "kenga-e-re-e-seven-saraqi-tuna-dhe-vildane-zeneli-ja-se-kur-do-te-publikohet-klipi-foto-74965" }