INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtari shqiptar iu drejtohet vajzave: 'Di të këndoj, di të gatuaj, rezultatet i shihni nën çarçaf' [FOTO]

Këngëtari shqiptar iu drejtohet vajzave: 'Di të këndoj, di të gatuaj, rezultatet i shihni nën çarçaf' [FOTO]

Publikuar më: 16:05 13-01-2018

Zëri i tij është kthyer edhe në të preferuarin e Kim Kardashian.

Megjithatë duket se këngëtari shqiptar nuk ka talent vetëm muzikën. Albert Stanaj ka publikuar një foto ku me atë që shkruan krah saj, ngacmon vajzat.

Stanaj shfaqet duke gatuar në kuzhinë dhe shprehet: "Shokë dy këshilla: 1. Mësoni si të gatuan. 2. Mësoni si të këndoni. Rezultatet i shihni nën çarçafë". Ka mjaftuar kjo deklaratë që shumë vajza t’i propozojnë atij martesë edhe publikisht. 

73489-640-0-5a592e2561d72.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010030269622803
    array(1) { ["section"]=> string(107) "kengetari-shqiptar-iu-drejtohet-vajzave-di-te-kendoj-di-te-gatuaj-rezultatet-i-shihni-nen-carcaf-foto-47435" }