INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja Adelina Emini publikon këngën më të re “Nuk je ti”. [VIDEO]

Këngëtarja Adelina Emini publikon këngën më të re “Nuk je ti”. [VIDEO]

Publikuar më: 17:25 17-11-2018

Këngëtarja Adelina Emini këto ditë kishte paralajmëruar këngën e saj të re pas një kohe të gjatë pa projekte të reja muzikore.

Adelina është rikthyer me projektin e titulluar “Nuk je ti” i cili u publikuar ditën e djeshme në youtube.

Muzika e kësaj kënge është realizuar nga Darko Dimitrov ndërkaq për tekstin u përkujdes Lindon Berisha.

“Në kohën e zhurmave të mëdha, kemi nevojë për melodi që qetësojnë shpirtin. Shpresoj ta pëlqeni këngën dhe videoklipin tim të ri”, ka shkruar Adelina në profilin e saj në Instagram.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re me titull “Nuk je ti”, kënduar nga Adelina Emini./intv.al/

 cvzxcgfhsr.PNG

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092098712921143
    array(1) { ["section"]=> string(71) "kengetarja-adelina-emini-publikon-kengen-me-te-re-nuk-je-ti-video-79010" }