INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja e famshme shqiptare “intrigon” fansat, i puth me këtë video intime nga vaska [VIDEO]

Këngëtarja e famshme shqiptare “intrigon” fansat, i puth me këtë video intime nga vaska [VIDEO]

Publikuar më: 11:23 12-04-2018

Edhe ne të puthim!

U cilësua si yll në ngjitje, por tashmë të gjithë flasin për të. Bëhet fjalë për këngëtaren e famshe Dua Lipa e cila ka pushtuar të gjitha chartet muzikore të botës me hitet e saj që dëgjohen nga të gjithë. Por Dua zakonisht na ka treguar gjithashtu se ka një marrëdhënie të mirë me fansat e saj dhe së fundmi i ka përshëndetur me një video teksa shfaqet në momente relaksi në vaskë. Me disa efekte, dhe e lagur e gjitha, Dua u dhuron një puthje 9 milionë fansave të tyre.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072629451751709
    array(1) { ["section"]=> string(96) "kengetarja-e-famshme-shqiptare-intrigon-fansat-i-puth-me-kete-video-intime-nga-vaska-video-54990" }