INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare e lidhur me modelin portugez [FOTO]

Këngëtarja shqiptare e lidhur me modelin portugez [FOTO]

Publikuar më: 12:00 13-03-2018

Personazhet publikë zakonisht e mbajnë tepër private jetën personale.

Megjithatë vazhdojnë të komentohen së tepërmi për këtë pjesë. Njëra prej tyre është kënëgtarja Fibi. Pasi bëri publik lajmin për ndarjen nga i dashuri, ajo nuk humbi kohë sepse ka gjetur sërish dashurinë.

Këngëtarja e hitit "Inat", është në një lidhje me modelin seksi portugez me emrin Fabio. Mediat kosovare kanë publikuar edhe një foto të saj duke u puthur me modelin në fjalë i cili është shumë i famshëm në Portugali dhe pjesëmarrës në Big Brother Francë.

-640-0-5aa6ed5062054.jpg

Duket se kjo lidhje do të zgjasë pasi ai shkon shpesh edhe në Kosovë për t'u takuar me Fibin.

-640-0-5aa6ed4e49e74.jpg

 

 

-640-0-5aa6ed5298237.jpg

 

-640-0-5aa6ed4fc8b7e.jpg

trt.jpg

 

-640-0-5aa6ed574f2e0.jpg

-640-0-5aa6ed4c282c4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077219009399414
    array(1) { ["section"]=> string(60) "kengetarja-shqiptare-e-lidhur-me-modelin-portugez-foto-52731" }