INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtarja shqiptare përfundon në INSTAGRAM-in e Victoria’s Secret. E shohin mbi 50 milion persona! [FOTO]

Këngëtarja shqiptare përfundon në INSTAGRAM-in e Victoria’s Secret. E shohin mbi 50 milion persona! [FOTO]

Publikuar më: 22:10 16-05-2018

Të shumta janë vajzat të cilat janë adhuruese të firmës së famshme të të brendshmeve, “Victoria's Secret” por sidomos të jenë pjesë e modeleve të kësaj firme. Shumë vajza të reja dhe të mëdha mund të thuhet se kanë një koleksion nga VS, edhe pse një kopje apo origjinale. Faqja e “Victoria's Secret” ka miliona fansa apo ndjekës në rrjete sociale dhe në Instagram-in e saj u publikua një foto e një prej këngëtareve më të famshme shqiptare. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n. Ylli shqitar duket mjaft seksi në foton e postuar nga VS. Epo Dua duhet të jetë vërtet e gëzuar për këtë gjë, të paktën shumë vajza do e ëndërronin./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033149719238281
    array(1) { ["section"]=> string(108) "kengetarja-shqiptare-perfundon-ne-instagram-in-e-victoria-s-secret-e-shohin-mbi-50-milion-persona-foto-58597" }