INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këta dy regjisorë kanë marrë kërcënime me vdekje për arsyen më qesharake [FOTO]

Këta dy regjisorë kanë marrë kërcënime me vdekje për arsyen më qesharake [FOTO]

Publikuar më: 12:58 14-06-2018

Ka qenë vetë aktori i filmit ai që e ka bërë publik lajmin. Regjisorët Joe dhe Anthony Russo kanë marrë kërcënime me jetë nga fansat. Këta të fundit janë acaruar për shkak të mungesës së personazhit të interepretuar nga Jeremy Renner, Hawkeye, në filmin “Avengers: Infinity War”.Teksa ka folur për ‘USA Today’ aktori Renner, u shpreh: ‘Disa fansa të mi nuk e kapërcyen mungesën time në këtë film. Është një ndjesi e këndshme, supozoj. Megjithatë, vëllezërit Russo kanë marrë shumë kërcënime me vdekje dhe për këtë më vjen keq.

anthony-russo-joe-russo-15116-large.jpg

 

rs_634x882-180424060625-634.russo-brothers.42418.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072751045227051
    array(1) { ["section"]=> string(83) "keta-dy-regjisore-kane-marre-kercenime-me-vdekje-per-arsyen-me-qesharake-foto-61721" }