INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë shenjat e zodiakut që sot bien në dashuri dhe nesër nuk të mbajnë mend emrin

Këto janë shenjat e zodiakut që sot bien në dashuri dhe nesër nuk të mbajnë mend emrin

Publikuar më: 10:34 30-12-2018

Dashi

Dashi është një shenjë objektive, intensive dhe e drejtpërdrejtë, ata nuk kanë shumë durim për të qendruar në lidhje të ngadalta.Kjo mund të bëjë që ata të humbin interesin shumë lehtë, veçanarisht nëse lidhja nuk është intriguese. Dashi ka nevojë për emocione të forta në mënyrë që ti dedikohet dashurisë.

Shigjetari

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje zakonisht kanë shpirt të lirë, ndaj dhe mund ta kenë pak të vështirë të dedikohen në një lidhje të qendruesheme. Mund të ndodhë që edhe kur bien në dashuri, ata të marrin ndjenjat e tyre shumë lehtë, veçanarisht nëse personi tjetër kupton që ka interes. Ata dëshirojnë një lidhje të lirë, ku të dy partnerët respektojnë njëri-tjetrin.


Luani

Luani e do shumë vëmendjen, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet romantike. Ata mund ta humbin shpejt interesin nëse nuk përkëdheken dhe lavdërohen mjaftueshëm nga partneri. Luani është një shenjë ekstroverte që jeton me shpirtin e aventurës, ndaj dhe ata largohen shpejt nga lidhjet që nuk i zhvillojnë sado pak adrenalinën.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096480846405029
    array(1) { ["section"]=> string(92) "keto-jane-shenjat-e-zodiakut-qe-sot-bien-ne-dashuri-dhe-neser-nuk-te-mbajne-mend-emrin-83014" }