INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto shenja horoskopi mendojnë se tradhëtia nuk është ndonjë gjë e madhe

Këto shenja horoskopi mendojnë se tradhëtia nuk është ndonjë gjë e madhe

Publikuar më: 10:47 01-01-2019

Për disa shenja të zodiakut, tradhëtia dhe mashtrimi i partnerit janë të papranueshme. Për të tjerët, tradhëtia dhe mashtrimi nuk janë aq të këqija. Ja disa nga shenjat që e nuk e shohin tradhëtinë si problem

Binjakët

Binjakët kanë vështirësi që të angazhohen me një person. Pra tradhëtia e tyre, nuk do ti habisë partnerët e tyre. Nëse filloni një marrëdhënie me një Binjak, dijeni se ata nuk do të pranojnë rregulla.

Virgjëresha

Për Virgjëreshën, nëse ka një arsye të mirë për të bërë diçka, duhet ta bëni. Ky mendim nuk ndryshon edhe kur bie fjala për tradhëtinë. Ata e dinë se çfarë duan në një marrëdhënie dhe do të bëjnë gjith
çka për të përmbushur dëshirën e tyre.

Shigjetari

Shigjetari nuk i pëlqen të jetë i lidhur pas një personi të vetëm, kështu që tradhëtia për këtë shenjë është thjesht diçka natyrale. Ai as nuk e sheh atë si diçka të keqe.

Shigjetarit i pëlqen të mbajë disa opsione të ndryshme në dispozicion, sepse mendon që në çdo rast mund të gjejë dikë më mirë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028369426727295
    array(1) { ["section"]=> string(78) "keto-shenja-horoskopi-mendojne-se-tradhetia-nuk-eshte-ndonje-gje-e-madhe-83183" }