INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kida prezanton projektin e ri me titull...[VIDEO]

Kida prezanton projektin e ri me titull...[VIDEO]

Publikuar më: 12:39 12-07-2018

Është një nga këngëtaret më “cool” të showbizz-it dhe Kida është e njohur si një nga vajzat me stil më unik në prezantimin e këngëve vërtet të veçanta.

E kishte paralajmëruar me postimet në Instagram ndërsa tashmë është lancuar në kanalin e saj në YouTube kënga më e re e Kidës me titull “Mas”.

Me ritme vërtet të nxehta kjo këngë me siguri do të listohet si një nga hitet e verës.

Shijojeni...

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003281831741333
    array(1) { ["section"]=> string(51) "kida-prezanton-projektin-e-ri-me-titull-video-64788" }