INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo është vajza e vetme që i ka rrëmbyer zemrën Noziyt, do të dashuroheni edhe ju me të [VIDEO]

Kjo është vajza e vetme që i ka rrëmbyer zemrën Noziyt, do të dashuroheni edhe ju me të [VIDEO]

Publikuar më: 12:36 20-12-2017

Noizy shpesh është vënë në qendër të lajmeve për lidhjet me femrat.

Megjithatë, edhe pse është i preferuari i këtyre të fundit, atij vetëm njëra ia ka rrëmbyer zemrën. Reperi është bërë dajë para pak kohësh dhe ka një marrëdhënie tepër të ngushtë me mbesën e tij, Prayla. 31 vjeçari bën shpesh postime me mbesën duke e bërë tashmë një personazh në rrjetet sociale. Ashtu si dhe kjo video e postuar mbrëmjen e kaluar ku Prayla duket tamam si një princeshë. Ndoshta fakti që Noizy e ka të pamundur ta ketë gjithmonë pranë vazjën e tij, Leandrën, mundohet të kaloojë sa më shumë kohë me mbesën. 

video-1513769192.mp4 from news on Vimeo.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00088405609130859
    array(1) { ["section"]=> string(98) "kjo-eshte-vajza-e-vetme-qe-i-ka-rrembyer-zemren-noziyt-do-te-dashuroheni-edhe-ju-me-te-video-45414" }