INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo këngëtare super e famshme paska ditëlindjen, Enca zbulon gjithçka me këtë urim publik [FOTO]

Kjo këngëtare super e famshme paska ditëlindjen, Enca zbulon gjithçka me këtë urim publik [FOTO]

Publikuar më: 13:24 12-10-2018

Ajo është një nga reperet më të famshme në botë, këngët e të cilës numërojnë me miliona shikime në mediet sociale dhe gjithashtu ajo ka me miliona fansa në të gjithë botën.

E kemi fjalën për Cardi B e cila dje ka festuar 26-vjetorin e saj të lindjes.

Gjithçka e ka zbuluar Enca Haxhia a cila me një foto të postuar në Instastory ka uruar reperen për ditën e shënuar.

“Its legends’ month. Happy Birthday Cardi B”, shkruan Enca në urimin e saj publik./intv.al/

car.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036771297454834
    array(1) { ["section"]=> string(99) "kjo-kengetare-super-e-famshme-paska-ditelindjen-enca-zbulon-gjithcka-me-kete-urim-publik-foto-75013" }