INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo po që është SPEKTAKOLARE! INSTAGRAM sjell risinë me të cilën do të dashuroheni, sa shumë e kemi pritur [FOTO]

Kjo po që është SPEKTAKOLARE! INSTAGRAM sjell risinë me të cilën do të dashuroheni, sa shumë e kemi pritur [FOTO]

Publikuar më: 22:20 06-06-2018

Si ju duket? 

Instagram është një nga platformat më të përdorura dhe nga dita në ditë sjell risi të cilat gëzojnë përdoruesit e tyre. Mirëpo këtë të fundit të gjithë po e prisnin. Instagram së shpejti do t’ju lejojë të postoni video që janë deri në një orë në një përpjekje për të sfiduar YouTube. Afati i tanishëm i videove në Instagram është 15 sekonda deri në 60 sekonda, jo më shumë. Ndërkohë që shumë shpejt perdoruesit do mund të publikojnë video deri në një orë. Këto video do të jenë vertikale ashtu siç Instagram e përdor këtë format për postimin e Story.

Po ashtu përdoruesit e “Instagam”-it mund të transmetojnë video live deri në 1 orë. “Wall Street Journal” shkruan se ky rrjet social po përpiqet ta zgjerojë limit e kohës për videot jo live.

GRA.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010478973388672
    array(1) { ["section"]=> string(115) "kjo-po-qe-eshte-spektakolare-instagram-sjell-risine-me-te-cilen-do-te-dashuroheni-sa-shume-e-kemi-pritur-foto-60905" }