INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Klea Huta sapo bëri “xheloz” Elgitin, i thotë “TË DUA” shqiptares me famë botërore [FOTO]

Klea Huta sapo bëri “xheloz” Elgitin, i thotë “TË DUA” shqiptares me famë botërore [FOTO]

Publikuar më: 20:50 03-05-2018

Ajo është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Jo vetëm shumë simpatike, por Klean e kemi parë edhe në shumë profesione të ndryshme si moderatore, aktore e këngëtare. Bukuroshja e ekranit po jeton një romancë shumë të bukur me kantautorin e njohur Elgit Doda dhe kjo duket fare mirë në postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Por mesa duket Klea nuk do vetëm Elgitin, pasi i ka shprehur simpatinë edhe këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës Kjo e fundit ka publikuar një kolazh fotosh nga Kuala Lumpur dhe Klea nuk ka hezituar aspak t’i thojë “Të Dua” me një emoji zemër.

Mos u shqetëso Elgit, është thjesht një koment për t’i treguar që e pëlqen si këngëtare./intv.al

dsadawd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089080333709717
    array(1) { ["section"]=> string(88) "klea-huta-sapo-beri-xheloz-elgitin-i-thote-te-dua-shqiptares-me-fame-boterore-foto-57205" }