INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesi i tha ‘’Kur të heqësh make-up sigurohu që mos të kesh njerëz rreth teje’’, Beatrix Ramosaj e ofendon duke e quajtur...[FOTO]

Komentuesi i tha ‘’Kur të heqësh make-up sigurohu që mos të kesh njerëz rreth teje’’, Beatrix Ramosaj e ofendon duke e quajtur...[FOTO]

Publikuar më: 10:12 12-10-2018

Irritimet vazhdojnë për Vip-at e famshëm të showbizz-it dhe kjo pas komenteve që fansat ju lënë në rrjetet sociale dhe sidomos në Instagram, ku ky i fundit ka goxha peshë në imazhet e personazheve të famshëm.

Teksa Beatrix Ramosaj ka postuar një foto ku shifet të ketë një shumllojshmëri elementesh të përdorura për make-up duke shkruar: “Kur të heqësh make up-in sigurohu që s’ka njerëz rreth teje se mos i tremb”.

Koment ky që mesa duket i ka dhënë shkas Beatrix t’ia kthejë me të njëjtin moment duke shkruar: “Lol get off my page ëeak bitch”.

Ashtu si e meriton ashtu e merr. Komentuesi e ka marrë leksionin e merituar./intv.al/

111111.PNG

 

 

222.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091218948364258
    array(1) { ["section"]=> string(132) "komentuesi-i-tha-kur-te-heqesh-make-up-sigurohu-qe-mos-te-kesh-njerez-rreth-teje-beatrix-ramosaj-e-ofendon-duke-e-quajtur-foto-74971" }