INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesi i tha ‘’Nuk u mërzite duke reklamuar b*thën’’, Kejvina Kthella reagon me ironi dhe e bën të dyshojë për...[FOTO]

Komentuesi i tha ‘’Nuk u mërzite duke reklamuar b*thën’’, Kejvina Kthella reagon me ironi dhe e bën të dyshojë për...[FOTO]

Publikuar më: 13:28 11-10-2018

Ndoshta e kanë zili ndoshta e kanë inat, por sido që të jetë ajo ka treguar se di si të jetë on-top kur bie fjala për kategorinë “vajzat më seksi të showbizz-it”.

Edhe këtë herë kanë vazhduar episodet e ngacmimeve që fansat i bëjnë Kejvina Kthellës në Instagram, ku një komentues i shkruante: “Nuk u mërzite duke rreklamu bythën përdit, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”.

Modelja ka vendosur të vendosi në dyshim faktin nëse komentuesi shikon ose jo duke i thënë: “Ty të paska plas zoti sytë, se vetëm byth s’ka ktu! Apo e ke për bythën e motorit?”.

Eksagjerimi ndonjëherë i kalon kufijtë! Vip-at nuk përtojnë të kthejnë përgjigjen e merituar kur fansat e teprojnë.../intv.al/

xdg_s34.PNG

 

 

WhatsApp_Image_2018-10-11_at_08.58.32.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015455007553101
    array(1) { ["section"]=> string(120) "komentuesi-i-tha-nuk-u-merzite-duke-reklamuar-b-then-kejvina-kthella-reagon-me-ironi-dhe-e-ben-te-dyshoje-per-foto-74865" }