INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesi shan në postin e Noizy-t, reperi i kthehet keq: ‘’K** mashkull’’ [FOTO/VIDEO]

Komentuesi shan në postin e Noizy-t, reperi i kthehet keq: ‘’K** mashkull’’ [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 20:42 21-12-2017

Noizy nxehet si asnjëherë tjetër dhe me të drejtë…

Këtë herë reperi i njohur, Noizy ka postuar një video në profilin e tij në Instagram, ku shihet një i ri, i cili është rrahur për vdekje në një burg në shtetin francez pasi nuk ka patur kartë ID me vete dhe se punonte në mënyrë ilegale në një restorant në Francë.. Reperi i bën thirrje shtetit shqiptar dhe ambasadës shqiptare në Francë të paraqiten në spitalin ku ndodhet i riu i pajetë dhe të kërkojmë llogari. Por si duket ka dhe nga ata që edhe në këto raste nuk janë shumë dashamirësa dhe kjo gjë e ka acaruar Noizyn, i cili ketë hërë nxehet edhe me te drejte, siç mund ta shihni reagimin në foton më poshtë. Gjithashtu për kjo çështje ka prekur edhe pjesëtaren me të re të OTR, Oriola Marashin, e cila ka bërë edhe një postim më vete për të ndjerin./intv.al/

e84f4953-d1b5-4bfb-be32-9c52e8c8a3a5.jpg

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011398792266846
    array(1) { ["section"]=> string(84) "komentuesi-shan-ne-postin-e-noizy-t-reperi-i-kthehet-keq-k-mashkull-foto-video-45569" }