INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Konfirmohen datat për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë

Konfirmohen datat për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë

Publikuar më: 13:49 09-01-2018

Janë zyrtarizuar datat për gjysmë finalet e Kupës së Italisë.
Sipas Seria A atlanta dhe Juventus do përballen në 30 janar 2018 ndërsa Milan dhe Lazio në 31 po të këtij muaji.
Ndërsa ndeshjet e kthimit do të luhen me 27 dhe 28 shkurt.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032370090484619
    array(1) { ["section"]=> string(60) "konfirmohen-datat-per-gjysmefinalet-e-kupes-se-italise-47041" }