INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kot nuk thonë që “leku shkon te leku”! I dashuri miliarder i bën Rihannës dhuratën që çdokush do e donte! [FOTO]

Kot nuk thonë që “leku shkon te leku”! I dashuri miliarder i bën Rihannës dhuratën që çdokush do e donte! [FOTO]

Publikuar më: 17:59 01-04-2018

Nuk është se Rihanna s’ka lekë, por dhuratat i pranon edhe mbreti!

RiRi është një nga këngëtaret më të famshme në botë dhe sigurisht që kjo famë është arritur pas suksesit të madh në muzikë ku këngëtarja nga Barbadosi numëron jashtëzakonisht shumë hite.
Por përveç muzikës, Rihanna është shumë e suksesshme edhe në botën e modës dhe filmit ku ka “futur rrënjët”.

Ajo prej disa muajsh është në një lidhje me sheikun saudit Jammel Hassan. Rihanna ka blerë një shtëpi në një nga zonat më të pasura në botë dhe shtëpia ka kushtuar as më shumë dhe as më pak se 6.8 milionë dollarë. Çfarë përmban? 6 dhoma, 9 banja dhe është rreth 7000 metra katror.

Riri mund të ketë shumë para për ta blerë, por mediat ndërkombëtare kanë aluduar se kjo shtëpi është një dhuratë nga sheiku saudit për këngëtaren seksi.

HANNA.jpg

RIHND.jpg

Ta gëzosh Rihanna!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093698501586914
    array(1) { ["section"]=> string(112) "kot-nuk-thone-qe-leku-shkon-te-leku-i-dashuri-miliarder-i-ben-rihannes-dhuraten-qe-cdokush-do-e-donte-foto-54263" }