INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kris Jenner i jep fund thashethemeve, Tyga babai i Stormit? Oh jo, jo, jo[VIDEO]

Kris Jenner i jep fund thashethemeve, Tyga babai i Stormit? Oh jo, jo, jo[VIDEO]

Publikuar më: 13:25 13-03-2018

Edhe pse emri i Travis Scott është në certifikatën e lindjes së vogëlushes Stormi dhe e pamë të shfaqet në videot e shtatzënisë së Kylie Jenner përsëri nuk kanë munguar zërat e dyshimeve se Tyga është babi i vërtetë i Stormit.

Pavarësisht këtyre gojëve të liga ka qenë pikërisht Kris Jenner mamaja e Kylie-t e cila i ka dhënë fund thashethemeve që qarkulluan në internet që nga koha kur Kylie ishte shtatzënë.

Duke folur në programin radiofonik të Kyle dhe Jackie O të dielën mamaja e Kylie Jenner i ka mohuar definitivisht zërat rreth mundësisë që Tyga të jetë babai i vërtete i Stormit.

“Kur pashë zymtësinë e Tyga-s duke u bërë palë me zërat se ndoshta ai ishte babai i vërtetë, mendova oh Zot kjo çështje do të kthehet në një rëmujë të vërtete.

Ishte njësoj si ti referoheshe një screenshoti të fshirë me lajmin e shtatzënisë së Kylie-t ku Tyga komentone , Zot jo ai është fëmija im.

Oh jo, jo, jo mendova kjo është thjesht një mënyrë e të bërit biznes në internet, të njëjta zhurma pas asgjë reale”, është shprehur Kris Jenner duke hedhur poshtë kështu përfundimisht dyshimet se Tyga mund të jetë babai i Stormit.

kh_89.PNG

kylie.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081560611724854
    array(1) { ["section"]=> string(80) "kris-jenner-i-jep-fund-thashethemeve-tyga-babai-i-stormit-oh-jo-jo-jo-foto-52752" }