INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kryeministri Zaev shpërthen ndaj akuzave: ''Nuk do të lejoj një pederast, të rrëzojë qeverinë time''

Kryeministri Zaev shpërthen ndaj akuzave: ''Nuk do të lejoj një pederast, të rrëzojë qeverinë time''

Publikuar më: 21:13 13-08-2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar falje komunitetit LGBT , një pederast, të rrëzojnë qeverinë e tij nga pushteti.

Ai theksoi se Qeveria është e vendosur të luftojë deri në fund dhe secili të mbajë përgjegjësi për atë që po ndodh me rastin ‘Reket’. Ai flet edhe për Janevën, ku e quan qasjen e saj si idoteske dhe se drejtësia duhet t’i shkojë deri në fund kësaj afere.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085999965667725
    array(1) { ["section"]=> string(101) "kryeministri-zaev-shperthen-ndaj-akuzave-nuk-do-te-lejoj-nje-pederast-te-rrezoje-qeverine-time-100507" }