INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kthejnë çdo situatë në favor të tyre! Këto shenja të horoskopit janë më manipulueset

Kthejnë çdo situatë në favor të tyre! Këto shenja të horoskopit janë më manipulueset

Publikuar më: 00:52 07-11-2018

Mes shenjave të horoskopit ka edhe nga ata që manipulojnë ose që janë shumë të aftë të kthejnë situatën në favorin e tyre.

Ata janë shumë dinakë për të hequr problemin nga vetja apo për të shmangur edhe konfliktet.

Këto janë 4 shenjat më manipuluese të horoskopit:

Akrepi:

Të lindurit në shenjën e Akrepit kanë shumë intuitë dhe një fuqi të madhe psikologjike për të marrë atë që duan.

Peshorja:

Njerëzit e kësaj shenje janë në gjendje të manipulojnë për të ruajtur ekuilibrin dhe për të shmangur konfliktet. Ata nuk mund të thonë se çfarë mendojnë për të shmangur problemet.

Shigjetari:

Të lindurit në shenjën e Shigjetarit mund të jenë disi manipulues, por më pak të vetëdijshëm; specialiteti i tyre është të ndryshojnë anë kur situata është e pafavorshme.

Binjakët:

Njerëzit e kësaj shenje të zodiakut konsiderohen hipokritë, sepse ata kanë dy fytyra dhe nuk i tregojnë për të gjithë, kjo është ndoshta e vërteta e fshehur e Binjakëve, e cila mund të interpretohet si manipulim.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078890323638916
    array(1) { ["section"]=> string(89) "kthejne-cdo-situate-ne-favor-te-tyre-keto-shenja-te-horoskopit-jane-me-manipulueset-77879" }