INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kthim në kohë! Enca i përsërit Noizy-t dhe ‘gojëve të liga’ shprehjen që u bë ‘molla e sherrit’ me grupin OTR [FOTO]

Kthim në kohë! Enca i përsërit Noizy-t dhe ‘gojëve të liga’ shprehjen që u bë ‘molla e sherrit’ me grupin OTR [FOTO]

Publikuar më: 19:10 02-06-2018

Duhet ta pranojmë të gjithë!

U bë shumë kohë që nga ndarja e Encës dhe grupit OTR, ku “sherri” nisi mes saj dhe reperit të famshëm, Noizyt. Sot Enca është një ndër femrat më të suksesshme në industrinë e muzikës dhe këtë nuk mund ta mohojmë dhe nëse shohim karrierën e Encës në vite ka qenë një rrugëtim i gjatë dhe plot sukses. ‘Mollë e sherrit’ mes saj dhe Noizy-t, ishte pikërisht shprehja e famshme “Selfmade”. Kjo pasi Enca u tha të gjithëve se karrierën e saj e ka krijuar vetë dhe nuk ishte askush që e bëri të jetë ajo që është sot.

Ende edhe sot Enca mban qëndrimin e saj dhe u tregon të gjithëve dhe njëherë se është “selfmade”, madje gjithmonë ka falënderuar personat që e kanë ndihmuar dhe nuk ka qenë egoiste, por edhe që suksesin e ka arritur falë talentit nuk lë pa e përmendur. Në fund të fundit, duhet pranuar që fama e saj sot është vërtet e madhe./intv.al/

43f998f7-362d-4c2e-8903-69c821379a68.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029799938201904
    array(1) { ["section"]=> string(115) "kthim-ne-kohe-enca-i-perserit-noizy-t-dhe-gojeve-te-liga-shprehjen-qe-u-be-molla-e-sherrit-me-grupin-otr-foto-60484" }