INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kujdes!Këto janë shenjat më të këqija të zodiakut

Kujdes!Këto janë shenjat më të këqija të zodiakut

Publikuar më: 11:52 22-12-2018

Peshqit

Peshqit nuk dinë të respektojnë të tjerët. Ata janë të aftë të shkatërrojnë çdo gjë në një raport, vetëm nëse nuk përputhen me interesat e tyre.

Binjakët

Binjakët janë ekstremistë në gjithçka, ata mjeshtra të manipulimit. Nëse binjakët trajtohen keq, niveli i ligësisë së tyre bëhet i frikshëm. Nëse dëshiron të jesh mirë me ta mjafton të mos t’i provokosh.

Demi

Janë kokfortë, të padurueshëm. Nuk pushojnë kurrë dhe janë gjithmonë aktivë. Ata nuk gjejnë paqe deri në momentin kur dinë çdo gjë për çdokënd.
Peshorja

Peshorja ka hapsirat e saj, por nuk i pëlqen kur dikush futet në rrugën e saj. Është një shenjë shumë e qetë, por nëse dikush i pret rrugën është e aftë të shndrrohet në personin më të keq të mundshëm.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078189373016357
    array(1) { ["section"]=> string(55) "kujdes-keto-jane-shenjat-me-te-keqija-te-zodiakut-82349" }