INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush janë 10 vajzat më influencuese në botën e modës, zbolojeni tani…[FOTO]

Kush janë 10 vajzat më influencuese në botën e modës, zbolojeni tani…[FOTO]

Publikuar më: 13:52 22-11-2018

Së fundmi Platforma globale e kërkimit ‘Lyst’ ka publikuar edhe për këtë vit listën e femrave më me ndikim në botën e modës.

Pjesë e kësaj listë janë të gjitha ato, të cilat gjatë vitit 2018 janë komentuar shumë për stilin e veshjes dhe frymën që përcjellin tek vajzat e reja.

Në vendin e partë është rënditur Kylie Jenner, e cila këtë vit tërhoqi shumë vëmendje edhe për faktin se u bë nënë. Më pas në vendit e dytë është Kim Kardashian dhe e treta Dukesha Meghan Markle.

Për të gjithë kureshtarët më poshtë do të shihni listën e plotë të vajzave më influencuese në botë./intv.al/

1.Kylie Jenner

sdgzgjg.JPG

 

2.Kim Kardashian

sdtgdgzdfh.JPG

 

3.Meghan Markle

asdfzhgj.JPG

 

4.Cardi B

zdxfhgjn.JPG

 

5.Beyonce

asdfghjmn.JPG

 

6.Serena Williams

 

dfgdfg.JPG

7.Chiara Ferragni

dsfgsdfgdfhhh.JPG

 

8.Blake Lively

dsfgdhfgjghjmx.JPG

 

9.Rihanna

sdfsdgdfhbfg.JPG

 

10.Ariana Grande

 

xdfgbxdfhdhdfzh.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095729827880859
    array(1) { ["section"]=> string(78) "kush-jane-10-vajzat-me-influencuese-ne-boten-e-modes-zbolojeni-tani-foto-79478" }