INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush mendoni se është më e mirë? Dua Lipa dhe Rita Ora ''kokë më kokë'' për të njëjtin çmim [FOTO]

Kush mendoni se është më e mirë? Dua Lipa dhe Rita Ora ''kokë më kokë'' për të njëjtin çmim [FOTO]

Publikuar më: 19:32 13-03-2018

Për vajzat me origjinë shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa, ky ka qenë viti i thyerjes së shumë rekordeve. Deri më tani ato ishin pjesë e shumë ceremonive të ndryshme por në asnjërën prej tyre nuk garonin për të njëjtin çmim.

Por kjo gjë duket se do të ndodhë në 12 prill ne ceremoninë “ECHO Awards” në Berlin.

Mesa duket vajzat do të përballen në një garë shumë të fortë, të dyja artistet shqiptare janë dominuar për çmimin “Artistja më e mirë Ndërkombëtare”, bashkë me Camila Cabello, Pink dhe Taylor Swift.

auto_lipa1496217176.jpgdwdwd_1779.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008303165435791
    array(1) { ["section"]=> string(97) "kush-mendoni-se-eshte-me-e-mire-dua-lipa-dhe-rita-ora-koke-me-koke-per-te-njejtin-cmim-foto-52774" }