INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush tha që Rihanna nuk i do shqiptarët? Ajo madje i ndjek në rrjete sociale [FOTO]

Kush tha që Rihanna nuk i do shqiptarët? Ajo madje i ndjek në rrjete sociale [FOTO]

Publikuar më: 15:38 08-12-2017

Po, po mos u habisni! Rihanna ndjek këta shqiptarë në rrjete sociale...

Rihanna është një ndër këngëtaret më të preferura nga publiku për të mos thënë më e pëlyera nga të rinjtë. Zëra thonë se marrëdhënia e saj me këngëtaren shqiptare Rita Ora nuk ishte shumë e mirë edhe pse i përkisnin dikur të njëjtit label, “ Roc Nation”. Por kush tha që Rihanna nuk i do shqiptarët?

Riri madje i do edhe fansat e saj shqiptare dhe mund të themi se një prej tyre madje e ndjek në rrjetin social, Twitter. Skënder quhet fansi shqiptar i Rihanna-s i cili në përshkrimin e tij në rrjetin social Twitter shkruan se është shqiptari i pare qe Riri ndjek ne kete media si dhe ajo është treguar mjaft e sjellshme me të pasi ka treguar edhe një bidedë me të. Ndërkohë intv.al iu tregon se ai nuk është i vetmi shqiptar që diva botërore ndjek në rrjete sociale, pasi ajo ka “follow” në Instagram edhe aktoren shqiptare, Eliza Dushku. Mos u lodhni me kërkimin pasi më poshtë do mund të shihni faktet në lidhje me këtë artikull./intv.al/ 

rihanna_shqiptari_1.jpg

rihanna_shqiptari1.jpg

rihanna_eliza.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028789043426514
    array(1) { ["section"]=> string(81) "kush-tha-qe-rihanna-nuk-i-do-shqiptaret-ajo-madje-i-ndjek-ne-rrjete-sociale-44330" }