INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky reper Italian, i kushton këtë këngë të nxehtë Rita Orës [VIDEO]

Ky reper Italian, i kushton këtë këngë të nxehtë Rita Orës [VIDEO]

Publikuar më: 13:35 04-06-2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, po bëhet gjithnjë e më shumë e dashur për të gjithë. Mbrëmjen e kaluar Rita Ora këndoi për të gjithë shqiptarët në sheshin ‘Skënderbej’ ku ngriti peshë publikun me performancat e saj. Por ndërkohë që 27 vjeçarja i dedikoi publikut të saj edhe valle shqiptare, është dikush që i ka kushtuar këngë vetë Rita Orës.

Reperi nga Italia Richario, ka habitur të gjithë kur publikoi këngën e re vetëm para pak ditësh.

“Rita Ora”, titullohet kënga e tij e publikuar në Youtube dhe është një dedikim për këngëtaren shqiptare. Madje ‘Rita Ora’ konsiderohet edhe si një ndër këngët me përmbajtje ‘të nxehta’.

Mos ndoshta fakti që nuk është shumë i njohur, e ka shtyrë reperin nga Italia të marrë pak famë nga këngëtarja shqiptare?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091168880462646
    array(1) { ["section"]=> string(69) "ky-reper-italian-i-kushton-kete-kenge-te-nxehte-rita-ores-video-60643" }