INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Largohet nga UET, zbulohet arsyeja dhe pedagogu që do ta zëvendësojë Henri Çilin

Largohet nga UET, zbulohet arsyeja dhe pedagogu që do ta zëvendësojë Henri Çilin

Publikuar më: 13:09 13-01-2018

Mesa duket Henri Çili nuk do të jetë më drejtuesi i Universitetit Europian të Tiranës. Lajmi është bërë publik po nga vetë ai në emisionin “Zonë e lirë” tek Arian Çani.

Sipas tij që prej këtij muaji, Çili nuk do të jetë më administrator i UET, për shkak të mbarimit të mandatit të tij, i përcaktuar kështu nga statusi i universitetit.

Vendin e Çilit e ka zënë, Arbi Agalliu, i cili do të jetë administratori i ri i këtij Universiteti. 

19511615_651384058391418_3110420768796443537_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003385066986084
    array(1) { ["section"]=> string(85) "largohet-nga-uet-zbulohet-arsyeja-dhe-pedagogu-qe-do-ta-zevendesoje-henri-cilin-47420" }