INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri bëri deklaratën e papritur për reperet shqiptare, këngëtarja e njohur kapet KEQ me të: Si mund të...[FOTO]

Ledri bëri deklaratën e papritur për reperet shqiptare, këngëtarja e njohur kapet KEQ me të: Si mund të...[FOTO]

Publikuar më: 16:13 15-04-2019

Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe padiskutim shumë i suksesshëm. Ai i ka dhuruar publikut tonë shumë hite ndër vite, hite të cilat i dëgjojmë në të gjitha ambientet. Së fundmi Ledri ishte i ftuar në emisionin "NIN", nga ku u shpreh se tashmë kishte ardhur koha të rritej standarti i reperëve dhe i muzikës rep.

"Edhe femnat ja kan nisë me repovatë, dicka so n'rregull", shprehej Ledri, deklaratë e cila nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares Edona Vatoci.

Në profilin e saj në Twitter, ajo ka publikuar videon e deklaratës së Ledrit dhe krahas saj shkruan:

"Edhe femnat ja kan nisë me repovatë, dicka so n'rregull"???? qysh gjinja munen me dale n'tv edhe me bo ksi komente mizogjene n'vitin 2019? Guximi..."- shkruan Edona në postim.

nise.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0160071849823
    array(1) { ["section"]=> string(112) "ledri-beri-deklaraten-e-papritur-per-reperet-shqiptare-kengetarja-e-njohur-kapet-keq-me-te-si-mund-te-foto-91489" }