INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri dhe Lyrical Son publikojnë “Princess Diana” [VIDEO]

Ledri dhe Lyrical Son publikojnë “Princess Diana” [VIDEO]

Publikuar më: 14:53 05-06-2018

Prej pak ditësh ledri kishte paralajmëruar klipin e ri, duke e kthyer titullin e saj në një Quizz.

Por sot projekti u finalizua duke u lançuar. Ledri dhe Lyrical Son kanë publikuar këngën ‘Princess Diana’

Kënga është prodhim i Big Bang (REDBOX Enterainment), për teksin janë përkujdesur dy reperët, ndërsa videoklipin e ka punuar Supercut.

Një këngë plot ritëm i cili premton të jetë një hit i verës.       

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0076758861541748
  array(1) { ["section"]=> string(59) "ledri-dhe-lyrical-son-publikojne-princess-diana-video-60765" }