INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri Vula sjell ‘1 Janari’ [VIDEO]

Ledri Vula sjell ‘1 Janari’ [VIDEO]

Publikuar më: 10:09 01-01-2018

Ledri Vula i ka surprizuar të gjithë fansat duke publikuar pikërisht në natën e ndërrimit të viteve klipin e tij të ri.

‘1 janari’ mban titullin kënga e cila vjen si dhuratë e reperit për fansat dhe ndjekësit.  

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00067400932312012
    array(1) { ["section"]=> string(37) "ledri-vula-sjell-1-janari-video-46391" }