INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri Vula vjen ndryshe me këngën e tij të re TTZ [VIDEO]

Ledri Vula vjen ndryshe me këngën e tij të re TTZ [VIDEO]

Publikuar më: 17:03 15-10-2017

Një ndër artistët më IN të momentit, Ledri Vula, ka publikuar sot klipin dhe këngën e re.
Kënga e cila mban titullin “TTZ”, e sjell Ledrin shumë më ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim. Kjo jo vetëm në vokalin e tij, por edhe në veshjen që ka zgjedhur të shfaqet në klip. Për më tepër ndiqni suksesin e tij të rradhës më poshtë:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011250972747803
    array(1) { ["section"]=> string(61) "ledri-vula-vjen-ndryshe-me-kengen-e-tij-te-re-ttz-video-39045" }