INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxhës i qenka bllokuar WhatsApp-i ashtu si ne! Nga inati bloger-ja publikon bisedat personale me 750 mijë ndjekësit[FOTO]

Lori Hoxhës i qenka bllokuar WhatsApp-i ashtu si ne! Nga inati bloger-ja publikon bisedat personale me 750 mijë ndjekësit[FOTO]

Publikuar më: 21:55 14-03-2019

Problemi global dje i kompanisë “Facebook”, i cili në të njëjtën kohë paralizoi edhe WhatsApp-in edhe Instagram-in padyshim ishte një fenomen që jo shpesh ndodh.

Dhe tek arsyet ngelen të paqarta duket se edhe disa personazhe të famshëm i ka shqetësuar shumë ky problem.

Lori Hoxha është njëra prej tyre, e cila nëpërmjet story-t në “Instagram-in” e saj na ka bërë të ditur se edhe ajo ka hasur të njëjtin problem.

“Duke qenë se nuk mund ta çoja ditën e djeshme në WhatsApp, ja ku e keni foton”-kishte shkruar bloger-ja që dukej sikur po nxirrte inatin e bllokimit.

Para pasqyrës dhe me dy palë syze duket si një nga ato fotot, të cilat nuk ishin thënë për tu hedhur në Instagram.

WhatsApp_Image_2019-03-14_at_20.59.01.jpeg

WhatsApp_Image_2019-03-14_at_19.53.23.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0098991394042969
    array(1) { ["section"]=> string(131) "lori-hoxhes-i-qenka-bllokuar-whatsapp-i-ashtu-si-ne-nga-inati-bloger-ja-publikon-bisedat-personale-me-750-mije-ndjekesit-foto-89170" }