INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana na vjen keq por duhet të të themi se Kiara Tito është veshur kështu para teje! [FOTO]

Luana na vjen keq por duhet të të themi se Kiara Tito është veshur kështu para teje! [FOTO]

Publikuar më: 18:33 09-07-2018

I shohim seksi dhe shumë stil por edhe vajzat e famshme bëjnë xing me veshjet e tyre. Këtë herë në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani në rubrikën 'xing' u bënë pjesë dy ndër vajzat më tërheqëse të estradës shqiptare. Bëhet fjalë për Kiara Tito dhe Luana Vjollca.

Dyshja janë parë se kanë një marrëdhënie mjaft të mirë dhe kjo shihet mjaft mirë edhe në komentet që i lënë njëra-tjetrës në rrjete sociale. Here here provokojne rrjetin më fotot e tyre, por nëse do bëjmë një 'xhiro' nga Instagram-i i tyre do shikojmë se dyshja kane bere xing me fustanin e bardhe me pika, siç i shohim ne foton më poshtë. Edhe diçka: Luana na vjen keq por duhet të të themi se Kiara Tito është veshur kështu para teje!/intv.al/

kjjj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011457920074463
    array(1) { ["section"]=> string(89) "luana-na-vjen-keq-por-duhet-te-te-themi-se-kiara-tito-eshte-veshur-keshtu-para-teje-64405" }