INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ''tallet'' Ermal Mamaqi para 1 milion personave [FOTO]

Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ''tallet'' Ermal Mamaqi para 1 milion personave [FOTO]

Publikuar më: 21:15 13-01-2018

Që me nisjen e “Shiko kush Luan”, ata kanë qenë “kokë më kokë”. Të dy emisionet e tyre transmetohen në orar “prime time” duke ia bërë të vështirë teleshikuesve përzgjedhjen. E jo rrallë herë ndodh që Ermali dhe Luana të bëjnë “sherr” në komente lidhur me emisionet që drejtojnë.

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto në Instagram, ku i pyet 1 milion ndjekësit e saj “A jeni gati”. Por në foton ku Luana duket shumë seksi me një fustan të ngushtë “nude”, Ermalit i ka shkuar mendja diku tjetër...te dosja.

“Po po pa merak. Bukur dosja lal”, i shkruan Mamaqi.

lui1.png

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097203254699707
    array(1) { ["section"]=> string(99) "luana-publikon-kete-foto-seksi-por-shihni-si-tallet-ermal-mamaqi-para-1-milion-personave-foto-47457" }