INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca hyn në dyshime me veten! Ky detaj e bën të krahasohet me...[FOTO]

Luana Vjollca hyn në dyshime me veten! Ky detaj e bën të krahasohet me...[FOTO]

Publikuar më: 11:16 13-09-2018

A ju ka ndodhur që në një rast të caktuar, si pasojë e një ndryshimi që ju ka ndodhur në aspektin fizik të filloni të vrisni pak mendjen?

Ndoshta po, ndoshta jo, por ja që edhe për një moderatore seksi si Luana Vjollca, kjo qenka një situatë që ndodh.

Tashmë bukuroshja është kthyer nga pushimet, dhe me një foto të postuar në Instastory ka treguar dhe një ndryshim goxha të madh që i ka ndodhur.

Pikërisht ngjyra e lëkurës së Luanës, e cila tashmë është bërë e tëra si çokollatë dhe krahasimin ka menduar të bëjë mes krahut të saj dhe atë të një vajze tjetër e cila mesa duket nuk e ka shijuar marrjen e rrezeve sa duhet për këtë verë.

“Dora ime e zezë dhe dora e një njeriu normal”, shkruan Luana Vjollca si mbishkrim të fotos së postuar.

Po ju si mendoni? Më mirë një Luana Vjollca bardhoshe, apo një Luana Vjollca çokollatë?/intv.al/

WhatsApp_Image_2018-09-13_at_08.36.15.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0062260627746582
    array(1) { ["section"]=> string(80) "luana-vjollca-hyn-ne-dyshime-me-veten-ky-detaj-e-ben-te-krahasohet-me-foto-71555" }